Explore finder
About Us

Finder Baltic UAB – Lithuania

2018 m. gegužės mėn. buvo įkurtas Finder SPA filialas Lietuvoje – UAB „Finder Baltic“ – atsakingas už Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Suomijos rinkas. Šios šalys tradiciškai yra susijusios ekonominiu aspektu, todėl regione buvo prasminga laikytis suderinto požiūrio – apimti rinkas, turinčias didelį augimo potencialą. Naujojo filialo užduotis yra visapusiškai išnaudoti visas šiose rinkose teikiamas galimybes, teikiant techninę pabalbą, logistikos efektyvumą ir užtikrinti buvimą rinkoje.

Finder Baltic gimimas

2015 m. kovo mėn. automatikos ir elektros komponentų platintojo UAB „Ratechna“ direktorius Andrej Ryškevič susisiekė su Finder SPA būstine ir paprašė galimybės užmegzti tiesioginius komercinius ryšius, tikėdamasis tapti oficialiu platintoju. Andrejaus Ryškevič, dabar esančio UAB „Finder Baltic“ generaliniu direktoriumi, žodžiai: „Parašiau elektroninį laišką  Finder SPA eksporto vadybininkams ir po kelių savaičių gavau atsakymą iš Rosetta Caserta, ir po kurio laiko mūsų bendradarbiavimas su Finder SPA prasidėjo. Esu labai dėkingas už jos tikėjimą manimi“.

Po keleto mėnesių ilgo susirašinėjimo, UAB „Ratechna“ pateikė savo pirmąjį tiesioginį užsakymą Finder SPA, kai buvo pasirašyta platinimo sutartis trims Baltijos šalims. 2017 m. rugpjčio mėn., po daugiau kaip trejų metų bendradarbiavimo, Finder SPA nusprendė investuoti į regiono potencialą ir pradėjo kurti savo filialo steigimo planus. Projektą oficialiai patvirtino Finder SPA pardavimų ir rinkodaros direktorius Carlo Palmieri: taip UAB „Finder Baltic“ pradėjo veiklą 2018 metų gegužę.

UAB „Finder Baltic“ yra įsikūrusi Vilniuje, bendras patalpų plotas yra daugiau kaip 200 m2, įskaitant posėdžių salę, biurą ir sandėlį. Šiuo metu komandą sudaro penki žmonės: Andrej Ryškevič – generalinis direktorius; Tatjana Jakušina – buhalterė; Tomas Anikanovas ir Ignatas Macijevskis – pardavimų vadybininkai; Vitalij Kazuro – sandėlininkas.

WHERE CAN I BUY FINDER PRODUCTS?

Find an authorized Finder dealer near you:

Loading...
DOWNLOAD THE FINDER APPS
Finder YOU
Finder Bliss
Finder Toolbox NFC
Explore Finder
© Copyright 2020 – FINDER S.p.A. sole proprietorship – All Rights Reserved – VAT number IT05732610018