FINDER YESLY

Ontdek YESLY, het wooncomfortsysteem dat uw huis eenvoudig en effectief omtovert tot een Smart Home
FINDER'S APPS

Finder Toolbox

De app voor installateurs voor het instellen en programmeren van Finder-apparaten

Finder Yesly

Bedien uw Smart Home

Finder Bliss

Uw huis, uw klimaat

Finder Toolbox NFC

Eenvoudige programmering
Ontdek Finder
Maatregelen in verband met COVID-19
Top

Maatregelen in verband met COVID-19

Amsterdam 17 maart 2020 Geachte relatie, Finder Relais Nederland b.v. heeft in verband met het coronavirus (COVID-19) per direct maatregelen genomen om gehoor te geven aan de richtlijnen van de overheid en het RIVM. Vanaf heden is onze buitendienst thuis aan het werk. Daarbij...

Amsterdam 17 maart 2020 Geachte relatie,

Finder Relais Nederland b.v. heeft in verband met het coronavirus (COVID-19) per direct maatregelen genomen om gehoor te geven aan de richtlijnen van de overheid en het RIVM.

Vanaf heden is onze buitendienst thuis aan het werk. Daarbij wordt door onze binnendienst die op basis van wisseldiensten werkt zoveel mogelijk rekening gehouden met een goede telefonische bereikbaarheid voor gewaarborgde klantenondersteuning enerzijds en tijdige en adequate levering van onze producten anderzijds. Het kan echter voorkomen dat door deze maatregel de wachttijden op onze afdeling binnendienst toenemen, we willen u vriendelijk verzoeken zoveel mogelijk contact op te nemen via e-mail.

Hieronder vindt u de e-mailadressen van de diverse medewerkers en hun afdelingen ;

Voor technische support : H.Kusters@findernet.com

Verkoop binnendienst : A.Koc@findernet.com en D.Roring@findernet.com

Verkoopleider: : R.Dahler@findernet.com

Accountmanagers :

M.Mertens@findernet.com

H.Lazaroms@findernet.com

R.Eussen@findernet.com

R.Veenstra@findernet.com

L.Bruulsema@findernet.com

Directie :

M.Eijsink@findernet.com

R.Meijerink@findernet.com

Alle reeds geplande afspraken met accountmanagers en andere klant gerelateerde events zijn geannuleerd tot 6 april. Deze externe afspraken kunnen worden omgezet naar conference calls en zoals u van ons gewend bent zijn onze accountmanagers uiteraard telefonisch bereikbaar voor ondersteuning. Mocht u reeds een afspraak gepland hebben staan met een van onze accountmanagers dan zal u hierover separaat geïnformeerd worden.

Met deze maatregel geven wij, zoals reeds aangegeven, gehoor aan de richtlijnen van de overheid en trachten wij de gezondheid van onze relaties en onze medewerkers zo goed mogelijk te beschermen, waarbij de samenwerking met onze relaties wordt gecontinueerd en gewaarborgd.

Wij hopen op deze wijze met minimale gevolgen voor onze klanten een bijdrage te leveren bij het inperken van het coronavirus.

Vertrouwende u naar behoren te hebben geïnformeerd en dank voor uw begrip.

Met vriendelijke groeten

Finder Relais Nederland b.v.
Martin Eijsink
Algemeen directeur

FINDER IN DE WERELD
PREV
DUTCH GREEN BUILDING WEEK
CONTACT

Bent u op zoek naar informatie of ondersteuning met betrekking tot een van onze producten?

DOWNLOAD FINDER'S APPS
Finder Toolbox
Finder Yesly
Finder Bliss
Finder Toolbox NFC
Explore Finder
© Copyright 2020 – FINDER S.p.A. sole proprietorship – All Rights Reserved – VAT number IT05732610018