Az Ön Finder partnerei

       FINDER-Hungary Kereskedelmi Kft.


       1046-Budapest
       Kiss Ernő u. 3/A
       Tel.: 06/1-369-30-54
       Fax : 06/1-369-34-54
       Finder.hu@findernet.com

 

Ügyvezető igazgató:

Galavics Ferenc
06/30-606-63-09
F.Galavics@findernet.com

 

Termékfelelős:

Tinelly Kristóf
06/30-995-08-36
K.Tinelly@findernet.com

 

Belső értékesítők:

Fülöp László
06/30-606-63-08
L.Fulop@findernet.com

 

Várszegi Balázs
06/30-640-13-35
B.Varszegi@findernet.com

Gazdasági vezető:

Ágoston Mónika
06/30-338-38-57
M.Agoston@findernet.com

 

Marketing:

Schuksz Tünde
06/30-562-31-75
T.Schuksz@findernet.com 

 

 

Hortobágyi Péter
06/30-207-07-65
P.Hortobagyi@findernet.com

 

Szepesi Éva
06/30-173-57-86
E.Szepesi@findernet.com

                      Területi értékesítők: 

1. Piros színnel jelölt terület:
Burghardt Péter

06/30-332-44-40
P.Burghardt@findernet.com
2. Fehér színnel jelölt terület:
Csizmadia Attila
06/30-813-21-42
A.Csizmadia@findernet.com
3. Zöld színnel jelölt terület:
Vadadi Tamás
06/30-339-69-29
T.Vadadi@findernet.com